Administrátor pro FVE

  • Praha hl.m.
  • dohodou

Pro rychle se rozvíjející společnost PV Design & Build, která spadá do rodiny skupiny ČEZ, hledáme kandidáty pro pozice v oblasti přípravy a následné výstavby fotovoltaických elektráren. Pokud chcete být součástí největší energetické skupiny v ČR a chcete se podílet na rozvoji obnovitelných zdrojů, kontaktujte mě.

Náplň práce

  • Zajištění kompletní technické dokumentace pro stavby fotovoltaických elektráren
  • Příprava potřebných informací pro kontrolu a testování během staveb FVE
  • Příprava dokumentů pro schválení dokončených staveb FVE
  • Příprava dokumentů pro proces UPOS (umožnění provozu a ověření shody stavby FVE)
  • Zajištění dokumentace pro předání stavby FVE Zadavateli a Správci/Provozovateli
  • Sestavení nabídek pro veřejné zakázky a komunikace s Zadavatelem během výběrových řízení
  • Kontrola kvality a platnosti dokumentů pro klíčové komponenty a materiály pro FVE
  • Spolupráce s dodavateli při dokládání potřebné dokumentace k dodávaným materiálům pro stavby FVE

Požadavky

  • Pokročilou znalost Wordu, Excelu, Outlooku
  • Analytické schopnosti
  • Komunikační dovednosti
  • Základní orientaci v projektové dokumentaci

Výhodou:

  • Základní znalost stavebního práva a veřejného zadávání zakázek
  • Praxe ve vedení a realizaci staveb
  • Orientace v oblasti elektrotechniky

  • Spolupráci s hlavním dodavatelem energie v České republice
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené + 3 Sick days
  • K dispozici notebook a mobilní telefon i k osobnímu použití
  • Stravenkový paušál
  • Práci v týmu nadšenců, kteří rádi pomáhají novým kolegům
  • Možnost účastnit se vzdělávacích kurzů, školení a firemních akcí
Lucie Kičinková