Asistent/ka
  • Region :
    Středočeský kraj
  • Plat :
    35 - 38 000 Kč/měs
  • Požadované jazyky :
    čeština (rodný) a angličtina (B1)
  • Vhodné pro absolventy :
    ano

Kontaktujte Recruitera

Nikola Krajdlová

730514112 nikola.krajdlova@manuvia.com
Asistent/ka
Aktuálně hledáme Asistentku do významné výrobní společnosti, která sídlí na severu od Prahy, ve Středočeském kraji.

Popis pozice

  • administrativní podpora vedení společnosti
  • správa zasedacích místností a organizace meetingů
  • vedení zápisů z porad jak v českém, tak i v anglickém jazyce
  • příprava podkladů pro management
  • organizace kalendáře managerů a zajišťování služebních cest
  • komunikace s klienty

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • zkušenosti v administrativě alespoň 1 rok
  • znalost anglického jazyka na středně pokročilé - komunikativní úrovni
  • velmi dobrá znalost sady MS Office
  • proaktivita, samostatnost, příjemné vystupování a pečlivost

Nabídka

  • 5 týdnů dovolené
  • možnost kariérního postupu
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • příspěvek na penzijní/životní připojištění
  • dotované stravování
  • kurzy a školení
  • možnost nástupu ihned
Reakce na pozici
Asistent/ka