ASISTENT/KA CEO - OFFICE MANAGER/KA S NJ
  • Region :
    Liberecký kraj
  • Město :
    Liberec
  • Plat :
    40 - 50 000 Kč/měs
  • Požadované jazyky :
    němčina (C1)
  • Vhodné pro absolventy :
    ne

Kontaktujte Recruitera

Lenka Valná

lenka.valna@manuvia.com
Pro významnou výrobní společnost hledáme zkušeného/zkušenou asistenta/tku, která/ý bude pravou rukou jednatele společnosti.

Popis pozice

Požadavky

ukončené VŠ vzdělání
praxe na podobné pozici podmínkou
plynulou NJ
zkušenosti z koncernu
praxe s PR,prezentace,marketing
reprezentativní vystupování a dobré komunikativní dovednosti
dobrý time management, organizační dovednosti
flexibilita
týmový hráč

zaměstnanecké výhody (např. závodní stravování, 5 týdnů dovolené, dětský tábor,
podporu rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit, atd.)